EKO kmetje se predstavijo na zemljevidu ponudnikov | Ekološko, Zemljevid | Zemljevid pomoč
Posegamo po naši lokalni hrani. Podpiramo naše lokalne pridelovalce, predelovalce, gospodarstvo in delovna mesta. O projektu Naša super hrana >
OBVESTILO za sektor sadja o ponovnem začetku plačevanja prispevka za promocijo od 1.1.2022 dalje!  Preberite več >

EKO kmetje se predstavijo na zemljevidu ponudnikov

Na portalu Naša super hrana je vzpostavljen prenovljen zemljevid ponudnikov lokalnih pridelkov in izdelkov. Med njimi je veliko EKO pridelkov s kmetij in EKO izdelkov. Pobrskate in z nekaj kliki poiščite vam najbližjega ponudnika. Če koga od EKO kmetov, ki jih poznate, na zemljevidu pogrešate, ga spomnite, naj tudi on predstavi svoje podatke.

EKO hrana ni zgolj trend, temveč premišljena izbira, za katero se vse več ljudi odloča zaradi visoke kakovosti in hrane, bogate s hranili. Iskanje najbližjih ponudnikov in različnih EKO izdelkov, ki so na voljo v Sloveniji, lahko olajša Zemljevid ponudnikov na našem portalu, ki omogoča številne možnosti iskanja. Za vas smo pripravili izbor tistih, ki so k izdelkom označili, da imajo certifikat EKO. Najdete jih TUKAJ.

Kako poiskati ponudbo EKO izdelkov?

Ob ogledu zemljevida imate označene in lokacijsko prikazane vse ponudnike, med katerimi lahko izbirate. Ena od možnosti je, da v iskalnik vtipkate iskalni niz, torej ključne besede, ki vas zanimajo, ali ime želenega ponudnika.

Če želite najti ponudbo EKO živil v vaši bližini in si ogledati, kaj zemljevid vse omogoča, vam priporočamo uporabo naprednega iskalnika na zemljevidu »brskaj po kriterijih«. Tu lahko izbirate med vrsto proizvodov, regijo, pridobljenim certifikatom (za prikaz ekoloških živil izberite Ekološki certifikat) in dodatnimi informacijami glede možnosti dostave na dom, dostopnosti izdelkov na tržnici in še mnogo več.

Zemljevid kmetij Slovenije

Iščite med ponudbo več kot 700 ponudnikov

Na zemljevidu je svojo ponudbo predstavilo že več kot 700 ponudnikov- večinoma kmetov. Če med brskanjem ne najdete svojega najljubšega ponudnika, ga spomnite, naj doda ali dopolni svoj dopis. 

Pomoč ponudnikom

Za dodatna vprašanja in pomoč se lahko ponudniki obrnejo na servisno službo: zemljevid@nasasuperhrana.si ali na telefon: 041 583 378. Na povezavi so predstavljena tudi podrobna navodila in napotki za ponudnike, kako predstavijo svojo predstavitev na zemljevidu.

Preberite tudi:


Sorodni članki

Označbi Izbrana kakovost in Ekološka pridelava sta najbolj prepoznana znaka kakovosti

V trženjski raziskavi sta bili označbi Izbrana kakovost in Ekološka pridelava najbolj prepoznana znaka kakovosti, lokalna živila pa so bila ocenjena za živila boljšega okusa z več hranljivosti. Približno polovica anketiranih je pripravljena več plačati za živila s strogim nadzorom…

Več...

Znebimo se polžev z ekološkimi metodami

Pregovorno počasnim polžem zelenjava na našem vrtu hitro tekne – dajmo jim nekaj dni in pojedli bodo vse, kar smo posadili. Že veste, kako jih učinkovito odgnati? Kjer je vlaga, tam so polži. Po naših vrtovih se plazijo podnevi in…

Več...

»Premalo se zavedamo, kako poteka ekološka pridelava hrane v primerjavi s konvencionalno«

Pogovarjali smo se z Andrejem Gnezdo, potrošnikom ekološke hrane, ki je utemeljil pomembne prednosti tovrstnih nakupnih odločitev. Poudaril je, da ekološka pridelava ne obremenjuje okolja s pesticidi, da se ne uporabljajo gensko spremenjeni organizmi ter da so kmetje in tisti,…

Več...

Ekološki kmet Macerl: Zame je ekološko kmetovanje logična izbira

Pogovarjali smo se z Urošem Macerlom, ekološkim kmetom, ki je izpostavil nekatere pomembne vidike ekološkega kmetovanja. Poudaril je, da je tak način pridelave podvržen strogim pravilom, zaradi česar je lahko tudi zaupanje potrošnikov v ekološko pridelavo večje, saj vedo, da…

Več...
Vas zanima naša super hrana in aktualno dogajanje v Sloveniji?
Ostani na tekočem